BohaterowieLogan Henderson (18)Nastolatek nie ma w życiu najłatwiej. Matka alkoholiczka, ojciec zostawił ich, gdy ten był jeszcze mały, dodatkowo musi zajmować się swym młodszym bratem i użerać ze starszym - przyrodnim. Skrycie podkochuje się w jednej z nauczycielek. Ma dwie twarze: wrażliwy i opiekuńczy dla młodszego braciszka, lekceważący i szorstki dla całej reszty. Chce jak najszybciej się usamodzielnić, by zapewnić sobie lepszy byt niż dotychczas. Czy mu się to uda? Z jakim skutkiem? _______________________________________________________

Kendall Schmidt (17)Do Nowego Jorku przeprowadza się po śmierci swego ojca. Ponieważ nie jest jeszcze pełnoletni, trafia do domu dziecka, gdzie nie ma lekko. Nieprzyzwyczajony do takiego życia blondyn nie radzi sobie za dobrze. Jest zbyt wrażliwy i samokrytyczny, by żyć w takim otoczeniu. W szkole poznaje Logana, z którym próbuje się zaprzyjaźnić, jednak z marnym skutkiem. Spotyka też Arię, w której podkochiwał się dawno temu. Jego największym marzeniem jest zyskać akceptację i przyjaciół
w nowym miejscu. Dostanie to czego pragnie?


________________________________________________________


Elena Winston (26)Nauczycielka biologii i chemii w szkole, w której uczą się Logan i Kendall. Żona wuefisty/ gangstera. Uwikłana w jego czarne interesy. Zna się na ludziach i potrafi wykorzystywać ich słabości. Chciwa materialistka, a jednak jaka słodka i kochana. Jest zawsze tam, gdzie są pieniądze. Czy już zawsze jej poduszki będą wypchane dolarami?


______________________________________________________


Eric Winston (29)On nie zna granic przyzwoitości. Dla pieniędzy jest w stanie zrobić wszystko. Zabija z zimną krwią, a swoje ofiary często traktuje jak trofeum i dowód swej męskości. Dla przykrywki został wuefistą w liceum. Ma piękną żonę, która pomaga mu w brudnych interesach. Razem tworzą niezwykle zgraną parę. Czy w końcu dosięgnie go sprawiedliwość? 


______________________________________________________

James Maslow (26)Przyrodni brat Logana. Od samego początku rozpieszczony przez ojca, który samotnie go wychowywał. Zawsze miał, czego  chciał. Przynajmniej dopóki w życiu jego i jego ojca nie pojawił się Logan i jego matka. Szczerze nienawidzi Hendersona. Ludzi trzyma na dystans. Nie jest jednak zepsuty do końca. Są w nim resztki dobrego człowieka. Czy jego dobrej części uda się zawładnąć nad całą resztą zepsutej duszy? 


______________________________________________________

Toby Maslow (5)
Młodszy, przyrodni brat Logana i Jamesa. Po śmierci ojca został pod opieką matki, jednak tak naprawdę zajmuje się nim Logan. Chłopiec jest zapatrzony w Logana jak w obrazek. Bardzo kocha starszego brata. Obrał go sobie jako autorytet. Jest porywczy i szczery do bólu, jednak bardzo inteligentny jak na swój wiek. Czy wyrośnie na porządnego człowieka?


______________________________________________________

Aria Montgomery (18)
Najpopularniejsza dziewczyna w szkole, kapitanka drużyny cheerleaderek i dziewczyna Carlosa. Boi się opinii innych, dlatego stara się nie popełnić żadnej gafy. Uwielbia to, że wszyscy ją znają. Zgrywa słodką idiotkę z pazurem, jednak tak naprawdę to bardzo sympatyczna nastolatka. Kiedyś była dziewczyną Kendalla. Teraz znów dane było im się spotkać. Co wyniknie z tej znajomości? 


______________________________________________________

Carlos Pena (18)Najpopularniejszy chłopak w szkole i kapitan szkolnej drużyny piłki nożnej. Chłopak Arii. Wygląda na przyjemnego i koleżeńskiego chłopaka i w rzeczywistości taki jest. Niestety tylko dla osób z elity, resztę ma za śmieci. Jest zabawny i szalony. Przed światem skrywa sekret, który mógłby zrujnować całe jego życie. Na jego nieszczęście, przypadkiem odkrywa go Logan. Czy jego tajemnica wyjdzie kiedyś na jaw? 


______________________________________________________


Andrea Maslow (46)Matka Logana i Toby' ego. Gdy zostawił ją pierwszy mąż, a ojciec Logana, kobieta załamała się i zaczęła topić smutki w alkoholu. W końcu odebrano jej dziecko. Z nałogu wyciągnął ją jej drugi mąż - ojciec Jamesa. On pomógł jej odzyskać Logana i razem zamieszkali w jego mieszkaniu. Wkrótce potem urodził się Toby. Kiedy Maslow umarł, Andrea znów zaczęła pić, przez co zaniedbała dzieci. Czy jeszcze kiedyś wyjdzie na prostą? 


______________________________________________________

Kim (36) i John (39) MartinSiostra i szwagier Andrei. Ona zajmuje się domem, a on prowadzi własny warsztat samochodowy. Żyją skromnie, ale są szczęśliwi. Bardzo martwią się o Logana i Toby' ego, dlatego pomagają im jak tylko mogą. Nie rozumieją zachowania Andrei. Jak długo będą mogli wspomagać Hendersona i małego Maslowa? 


6 komentarzy:

 1. O jaaaaaaaaa. Twarz Erica taka mi znajoma o jaaaa :) Będzie dobry jako czarny charakter. Zdanie "Czy już zawsze jej poduszki będą wypchane dolarami?" najlepsze, takie jakie ja mogłam napisać :) Ci ojcowie w tym opku są tacy źli :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale nie napisałaś ;p Jestem lepsiejszy ^^
   Tak.. Ian zdecydowanie pasuje jako Eric. :D

   Usuń
  2. No w końcu reszta bohaterów. Andrea... za duża fascynacja pll haha ;) Eh ja też tak mam ^^

   Usuń
 2. Toby to Bieber! Hahahahhah :D Nie widzę pani DiLaurentis jako pijaczki, ale podobnie sobie ja wyobrażam jak na pierwszym obrazku tylko tak bardziej w kacie kuchni siedząca na taborecie i pijąca piwo...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nooo.. weeź znaleźć gifa i fotę z jakimś dzieciakiem jest trudno... Wgl ja na początku nie wiedziałem że to Bieber a jak się dowiedziałem to chciałem zmienić ale stwierdziłem że nic lepszego nie znajdę ;p

   Usuń
 3. Logan pierwszy :D Chylę czoła :D

  Opisy fajne , wygląd bloga mnie zachwyca :D
  Zapiera dech w piersi , i to takiej większego gabarytu :P
  Nie mówię o swojej :P

  Zapieram się za czytanie ^.^

  OdpowiedzUsuń